ÜRÜNLER

+
TEKNİK SPREYLER

+
OTO KATKILARI

+
SARF ÜRÜNLER

BVN Yuvarlak Kanal Fanı - BDTX 100

BVN Yuvarlak Kanal Fanı - BDTX 100

BVN Yuvarlak Kanal Fanı - BDTX 100

Bahçıvan Yuvarlak Kanal Fanı - BDTX 100

BDTX 100 Cihaz Bileşenleri ve Malzeme Özellikleri 

Kasa ve fan preslenmiş korozyona dayanıklı yüksek kaliteli galvaniz sac metalden üretilmiştir. Bütün modeller kapalı yapıya sahip dıştan rotorlu motora sahiptir ve max.40ºC sıcaklığında hava taşıma özelliğine sahiptir. Talep doğrultusunda motor yüksek ısıya karşı termik korumalı olarak üretilebilir. Klemens kutusu ve montaj ayakları standart olarak ürün ile birlikte sunulmaktadır. Emiş ve atış ağızları kanal çaplarına uyumludur ve kelepçe ile bağlanabilir.

Fan Yapısı 

Yuvarlak kanal arasında çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Fan kanatları geriye eğimli ve düzenli akış sağlayacak aerodinamik yapıdadır. Fanlar geriye eğimli ve seyrek sıralanmış kanatçıkların geçme tekniği ile birleştirilmesinden oluşur.

Avantajları 

Fanın motor gövdesi üzerinde dönmesi verimlilik ve alan tasarrufu sağlar. Güçlü hava emişi sağlanırken optimum ses seviyelerinde çalışır. Her pozisyonda çalıştırılabilir.  İhtiyaç halinde montaj ayakları sayesinde duvara da monte edilebilir. Hız kontrol cihazları ile devir ayarlanabilir.


Hız Kontrolü

Opsiyonel kontrol cihazları ile sağlanabilir. 
* lineer voltaj regülatörü ile hız kontrolü yapılabilir. (bkz. BSC aksesuarı)

Kullanım Alanları

Yuvarlak kanal fanları uygulama alanının sınırlı olduğu kanal sistemlerinde düşük ve orta hacimde havalandırma ihtiyaçlarında kullanılır. Yağlı ortamlarda yağ tutucu filtre ile kullanılması gerekmektedir.

Marka BVN
Ürün Kodu BDTX 100